Ciążarówki w akcji!

Pierwsza studyjna sesja w ramach projektu „Ciąża bez alkoholu” za nami!


Modelki były fantastyczne, dzielne i cierpliwe, garderoba obfita, pomysły kreatywne, atmosfera warzywno-owocowa z dodatkiem czekolady. Kwaszonych ogórków nie zabrakło No i miejsce – bardzo przyjazne. Jesteśmy ogromnie wdzięczni pracownikom BOK Dom Kultury w Zatoniu za serdeczność i gościnność. Bardzo dziękujemy też pracownikom BOKu za udostępnienie strojów i materiałów.
Nadal jeszcze otwarte jest zaproszenie do udziału w sesjach zdjęciowych dla dziewcząt w zaawansowanej ciąży. Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym: brzuszki@bgflash.pl
Dla przypomnienia, bogatyńska sekcja fotograficzna BG Flash będzie współorganizatorem kampanii społecznościowej „Ciąża bez alkoholu”, realizowanej na terenie naszej gminy! Założeniem projektu jest promocja zdrowego stylu życia Pań, szczególnie (chociaż nie tylko) w okresie ciąży. W ramach akcji zostanie zorganizowana m.in. wystawa fotograficzna oraz kampania ulotkowa i bilbordowo-plakatowa.
Projekt współorganizowany będzie przez BG Flash wraz z UMiG Bogatynia oraz Ośrodkiem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Pomocy Rodzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *