Jesienne wybrzuszenie!

Bogatyński zalew jesienią, wydawało by się taki niepozorny, jednak fotograficzne baaaardzo nas zaskoczył na plus. To właśnie tam zorganizowaliśmy kolejną sesję fotograficzną w ramach projektu „Ciąża bez alkoholu”. Paletę żółto-brązowo-zielonych barw uzupełniliśmy o dym z kolorowych rac. Dynamika i klimat – palce lizać.
Niezmiernie miło było nam podjąć współpracę z nowymi brzuszkowymi modelkami. Zarówno nasze wprawione modeleczki, jak i debiutantki opisywały sesję jako sporą dawkę dobrej zabawy 🙂 Od strony fotograficznej, kolejny raz trzeba to podkreślić – dziewczyny, jesteście wspaniałe. Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że jesteście z nami w projekcie „Ciąża bez alkoholu”.
Dla niewtajemniczonych, założeniem projektu jest promocja zdrowego stylu życia Pań, szczególnie (chociaż nie tylko) w okresie ciąży. W ramach akcji zostanie zorganizowana m.in. wystawa fotograficzna oraz kampania ulotkowa i bilbordowo-plakatowa. Projekt organizowany jest przez bogatyńską sekcję fotograficzną BG Flash wraz z UMiG Bogatynia oraz Ośrodkiem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Pomocy Rodzinie.

Więcej zdjęć z backstage`a zamieszczamy na naszym facebookowym fanpejdżu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *