Wiejsko, sielsko i anielsko

Tak upłynęła kolejna z naszych sesji plenerowych w ramach projektu „Ciąża bez alkoholu”.


Rolno-wiejski plener w połączeniu z pogodą jak marzenie.. czego chcieć więcej? Można chcieć jeszcze wsparcia stylisty. W tej roli wsparła nas Beata Oleszkiewicz (Vanilla Beata Oleszkiewicz), fryzjerka i zarazem jeden z największych fachowców rzemiosła na naszym terenie. Garderobę zawdzięczamy Bogatyński Ośrodek Kultury Serdeczne dzięki za wsparcie i zaangażowanie w nasz projekt.
Dla niewtajemniczonych, sekcja fotograficzna BG Flash wraz z UMiG Bogatynia oraz Ośrodkiem Uzależnień i Pomocy Rodzinie w Bogatyni, będzie współorganizatorem kampanii społecznościowej „Ciąża bez alkoholu”, realizowanej na terenie naszej gminy! Założeniem projektu jest promocja zdrowego stylu życia Pań, szczególnie (chociaż nie tylko) w okresie ciąży. W ramach akcji zostanie zorganizowana m.in. wystawa fotograficzna oraz kampania ulotkowa i bilbordowo-plakatowa.
Nadal jeszcze otwarte jest zaproszenie do udziału w sesjach zdjęciowych dla dziewcząt w zaawansowanej ciąży. Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym: brzuszki@bgflash.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *